Antalya Temizlik Şirketleri, Firmaları, 532 455 25 89 - Zemin Temizliği

 

ZEMİN CİLALAMA HİZMETLERİNDE SINIRSIZ VE KALİTELİ HİZMET

 

 

 

Ortak kullanım alanları olan zeminlere cilalama işlemlerini uygulayan hasar gören yıllarca kullanılan sert ya da yumuşak zeminleri parlatmada büyük ustalık ve uzun zamanlı kullanım sağlayan Antalya  zemin cilalama hizmeti veren firmamız hizmetinizdedir. Kaliteli ve uzun ömürle sahip olan cilalar kullanılıyor. Mermerler sanki daha önce hiç görmediğiniz kadar ustaca tertemiz hale getiriliyor.

Zeminlerde oluşan kir yok ediliyor. Net görüntü sağlanmak için çaba gösteren ve uzun işçiliklere sonucunda tiritlikle çalışan personelimiz Antalya zemin cilalama hizmetinde oldukça estetik çalışmalar sunmaktadır. Hususi yerlerde özenli kullanım sağlayan makinelerimiz olduğundan dolayı en kösede kalan yerlerin bile cilalama işlemleri sorunsuzca halledilmektedir. Ev yâda iş yerlerinize bu hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Cilalama İle Temiz Zeminlere Kavuşun

 

            Zemin cilalama işlerinde yüzeyin yapısına göre yapılır. Yüzeyin yapısına uygun kimyasallar kullanılarak, zeminler parlatılır. Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, linolyum ve epoksi yüzeyler için, özel kimyasallar kullanılarak, cilalama işlemi yapılır. Zeminin yapısına göre yapılan Antalya zemin cilalama işleminde, en iyi kimyasallar seçilir. Bu konuda uzman ekipler, profesyonel çalışma sistemleri ile parlatma ve cilalama yaparlar.

 

            Parke için cilalama işleminde, öncelikle makina ile parlatılır ve sonra cila kullanılır. Mermer cilalama işleminde ise, mermere özel makinalarla ön temizlik yapılır daha sonra ise kimyasallar kullanılarak, Antalya zemin cilalama işlemine geçilir. Diğer yüzeyler ise, yapılarına uygun kimyasallar seçilerek, ön temizlikten sonra,  Antalya zemin cilalama işlemine geçilir. Böylece cilalama işlemi son bulur.

  

 Antalya Temizlik şirketleri , Antalya Temizlik firmaları

 

HİZMETLERİMİZ