Antalya Temizlik Şirketleri, Firmaları, 532 455 25 89 - Otel Temizliği

OTELLERE PERİYODİK VE HİJYENİK TEMİZLİK HİZMETLERİ

 

    Otellerde düzenli temizlik malzemeleri kullanarak her birim için ayrı ayı hizmet vererek yoğun kirli bölgelerdeki pas gibi zorlu çıkmayan lekeleri uzman kadromuzlar tertemiz yaparak Antalya otel temizliği hizmetini uyguluyoruz. Tatilcilerimizin koridor talimatlarını uygulayarak ve bu kurallara dikkat ederek temizlik işlemleri risk durumuna göre daha kontrollü ve periyodik işlemlere tabii tutularak yapılmaktadır.

 Banyo ve tuvaletlere en fazla özeni göstermek bizim işimizdir. Tatilcilerimiz ve otel çalışanlarının mikrop kapmasına engel oluyoruz. Kendi evimizi temizler gibi eldivenlerle kaliteli temizlik malzemelerini kullanarak Antalya otel temizliği işlemlerini tamamlayarak otel müdürü otel çalışan personeli ve tatilcileri memnun ediyoruz. Otelde her bir kat için ayrı ayrı özen gösteriliyor ayrıca Antalya otel temizliği hizmetinde hiç bir birimi göz ardı etmeden kaliteli hizmet sunuyoruz.

Kaliteli Bir Otel Hizmetinde Temizliğin Yeri

 

             Birçok büyük alan temizliğinde olduğu gibi Antalya otel temizliği konusunda da uzman bir ekip desteği ve uygulamaları şarttır. Otellerin her bölgesinde aynı kalitede temizlik sağlamak gerçekten zor bir iştir. Hiçbir detay atlanmamalıdır çünkü otelin kaliteli bir görünüm elde edebilmesinde temizliğinin ve hijyenik koşullarının tam sağlanması şarttır.

 

             Antalya otel temizliği içerisinde odaların temizliği ve dezenfekte edilmesi için birçok temizlik malzemesi ve tekniği uygulanır. Hem mobilyalar hem de zemin ve duvar yüzeyleri detaylı bir şekilde temizlenir. Ortak kullanılan alanlar, otelin giriş ve çıkışları, dış mekânda kullanılan ortak alanlar ve otellerin dış cephelerinde de aynı teknikler ve malzemeler eksiksiz olarak kullanılır.

 

             Doğru uygulamalar ve alanında uzman bir ekip ile yapılacak bir Antalya otel temizliği ile hem kaliteli hem de kullanışlı bir otel hizmeti sağlanacaktır.

 

 Antalya Temizlik şirketleri , Antalya Temizlik firmaları

 

HİZMETLERİMİZ